Hotel Camelot Tisá
Czech Hotel CamelotDeutsch Hotel CamelotEnglish Hotel Camelot
Hotel Camelot Tisá

Rekonstrukce hotelu


PŘIPRAVUJEME PRO VÁS NOVÉ STRÁNKY - ZDE

Od ledna 2018 má hotel Camelot v Tisé nového vlastníka. Je jím společnost Hotel TYSSA s.r.o., která hotel s restaurací zároveň i provozuje. Vzhledem ke stavu objektu a jeho příslušenství i vzhledem k neodborným zásahům předchozího vlastníka v nedávné době bylo a je zapotřebí provést řadu stavebních oprav včetně zajištění nového odpovídajícího vybavení nejen v hotelu a jeho ubytovacích kapacitách, ale bylo nutno i zcela nově vybavit restaurační kuchyni a rozšířit tak kapacitu restauračních služeb nejen pro ubytované, ale i pro širokou turistickou veřejnost, která každý rok navštěvuje Tisou a její okolí.

Hotelová část - ubytování s nabídkou snídaní byla znovuotevřena od 18. srpna 2018. Postupně zkvalitňujeme komfort ubytování i venkovní prostory, kde proběhly a ještě na jaře 2019  proběhnou úpravy stávajícího parkoviště, vybudujeme další parkovací místa pro hosty restaurace, dále bude vybudován dětský koutek, zahrada se zahradní restaurací a venkovním sezením o kapacitě přes 60 hostů.

V hotelové restauraci proběhla v září a říjnu 2018 celková rekonstrukce kuchyně a za přispění prostředků z fondů Evropské unie, Podpůrného fondu pro rozvoj venkova bylo instalováno zcela nové vybavení a od ledna 2019 je otevřena restaurace o víkendech nejen pro ubytované hosty, ale i pro širokou turistickou veřejnost, plný provoz restaurace je plánován na začátek turistické sezony od dubna 2019.

Od ledna do 10.dubna 2019 je hotelová část uzavřena, neboť pro Vás rekonstruujeme dalších 8 koupelen včetně kompletních rozvodů vody a kanalizace.

Poslední etapa rekonstrukce koupelen a zároveň instalace nového vybavení pokojů pak bude následovat koncem roku 2019

 Průběžně tvoříme nový tým, který Vám bude poskytovat služby na nejvyšší úrovni.


Věříme, že i Vy budete patřit k našim spokojeným hostům, za první rok provozu jsme obdrželi čestné uznání od Booking.com a certifikát za bodové hodnocení 8,7

 

Přivítáme zájemce o pozice

- hlavní kuchař, pomocný kuchař, pomocná síla do kuchyně, číšník, servírka, pokojská, pracovník údržby

Pokud máte zájem se stát členy týmu, přihlaste se na tel. 777 172 201 nebo na mailové adrese hotelcamelot@seznam.cz